Přehled uměleckých děl v aukci  Dvanáctá aukce

Olomouc

Cyril Bouda  - Olomouc

Cena: 3300
Aktuální cena: 3300

litografie, rok 1944, signováno PD, rozměr 32 x 42,5 cm, volný list

Kompozice

Miloš Urbásek  - Kompozice

serigrafie, signováno PD, rok 1976, rozměr papíru 54 x 38 cm, rozměr tisku 33 x 33 cm, volný list

Akt

František Drtikol  - Akt

Cena: 900
Aktuální cena: 900

příležitostný tisk k výstavě Františka Drtikola, vydáno roku 1972, rok vzniku fotografie 1914, signováno v tisku, rozměr 30 x 21,5 cm, volný list, razítko Umělecko průmyslové muzeum

Josef Istler  - Bez názvu

Cena: 900
Aktuální cena: 900

3x lept, rok 1997, každý list signován PD, číslováno, rozměr 3x 12 x 8,8 cm, volný list