Přehled uměleckých děl v aukci  Jedenáctá aukce

Formidable

Adolf Born  - Formidable

litofrafie, signováno PD, aut. tisk, rozměr 23 x 18 cm, volný list

Anděl

Jaroslav Válek  - Anděl

Cena: 150
Aktuální cena: 150

papírotisk, kolorováno, signováno PD, aut. tisk, rozměr 16 x 10 cm, volný list

Kompozice

Václav Rožánek  - Kompozice

kombinovaná technika, papír, signováno vzadu, rozměr 42 x 27,5 cm, rám, dílo z pozůstalosti autora

Fratellini

František Tichý  - Fratellini

Cena: 12000
Aktuální cena: 12000

čtyřbarevná litografie, rok 1937, příloha časopisu Volné směry, rozměr 21 x 30 cm, rám

Jádro

Jiří John  - Jádro

Cena: 5900
Aktuální cena: 5900

suchá jehla, rok 1967, signováno PD, rozměr 14,3 x 13,2 cm, rámováno

Benátky

Jan Zrzavý  - Benátky

Cena: 9500
Aktuální cena: 9500

lept, rok 1974, signováno PD a monogramem v desce, rozměr 9,7 x 14, 5 cm, rámováno

Průsek

Karel Valter  - Průsek

Cena: 14000
Aktuální cena: 14000

akryl, sololit, rok 1991, signováno PD, rozměr 23 x 31,5 cm, rámováno