Přehled uměleckých děl v aukci  Jedenáctá aukce

Anděl

Jaroslav Válek  - Anděl

Cena: 150
Aktuální cena: 150

papírotisk, kolorováno, signováno PD, aut. tisk, rozměr 16 x 12 cm, volný list

Dívka

Ota Janeček  - Dívka

Cena: 1800

litografie, pastel, rok 1984, signováno LD, vydáno k 65. narozeninám Oty Janečka, rozměr 29,5 x 18 cm, volný list

Křeslo II.

Tomáš Bím  - Křeslo II.

litografie, rok 1981, signováno DU, číslováno 4/100, rozměr 27,5 x 16,5 cm, rám

Strojek

František Gross  - Strojek

Cena: 300
Aktuální cena: 300

litografie, rok 1974, signováno PD, rozměr 17 x 9 cm, volný list, soupis díla č. 462

Pamětní kniha Franty Pouzara

Pamětní kniha Franty Pouzara

cca. 20 ks. kreseb, akvarel, tužka, tuš, fix, autorů: 3x A. Moravec, M. Váša, Z. Crha, M. Ressel, Z. Seydl, K. Štěch, G. Istlerová, K. Istlerová, S. Sulek, A. Pecová, J. V. Peca, K. Peca, K. Vaca aj. rozměr listů 29 x 20 cm, v knize několik podpisů