Přehled uměleckých děl v aukci  Jedenáctá aukce

Sborník k 70. výročí školy

Sborník k 70. výročí školy

Cena: 300
Aktuální cena: 300

8x grafika, všechny signovány, rozměr listů cca. A4, autoři: M.Bravenec, V.Drápal, F.Fuksa, D.Janoušek, A.Mikulka, M.Pytlová, P.Rudolf, H.Tomášková-Willmannová, vydáno 1994 k 70. výročí ŠUŘ (škola uměleckých řemesel)

Bárky

Jan Trampota  - Bárky

Cena: 500

litografie, rok 1931, prémie S.V.U. Mánes svým členům na rok 1932, signováno PD, rozměr 35 x 45 cm, volný list

Krajina

Václav Boštík  - Krajina

Cena: 4500

suchá jehla, rok 1965, signováno PD, číslováno IX/XXI, rozměr 4,5 x 8 cm, vystaveno Praha 2015