Přehled uměleckých děl v aukci  Jedenáctá aukce

Atomová noc

Josef Liesler  - Atomová noc

Cena: 2000

litografie, rok 1986, signováno PD, číslováno 77/140, rozměr 38 x 48 cm, volný list

Vítězslav Nezval

Marie Šechtlová  - Vítězslav Nezval

Cena: 400
Aktuální cena: 400

5x mezzotinta, rok 1985, každá signována, náklad 100 kusů, vydáno k nedožitým básníkovým pětaosmdesátinám, rozměr 5x 20 x 16 cm

SSPE

SSPE

Cena: 500

11 grafik, včechny signovány, velikost souboru cca. A4, autoři: M.Bouda, P.Hlavatý, M.Janáček, J.Lípa, A.Odehnal, J.Ondrušová, V.Pokorný, J.Šindler, V.Tesař, H.Tesařová, P.Toman, vydal Klub přátel výtvarného umění v Prostějově r. 2003, náklad 160 ks.

Dívka a růže

Jiří Anderle  - Dívka a růže

suchá jehla, lept, pastel, rok 2012, signováno PD Jirka A, rozměr 18 x 12,5 cm, rám