Přehled uměleckých děl v aukci  Desátá aukce

Dovolujeme si Vás pozvat na desátou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 2-4.10.2017 s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.

Reminiscence

Josef Istler  - Reminiscence

Cena: 7500
Aktuální cena: 7500

pět původních leptů s verši Zdeňka Lorence vydal k výtvarníkovým sedmdesátinám dr. Ivan Hrdina v počtu 200 neprodejných výtisků, rok 1989, každý list signován, soubor obsahuje i signaturu Z. Lorence, číslováno 106/200, rozměr 5x 17,5 x 12 cm

Madame Favart

Jiří Anderle  - Madame Favart

Cena: 7500
Aktuální cena: 7500

suchá jehla, lept, rok 1980, signováno DU, číslováno 51/70, rozměr 50 x 66 cm, volný list

Torzo

Olbram Zoubek  - Torzo

Cena: 3500
Aktuální cena: 5600

reliéf, olovo, cín, zlaceno, značeno vzadu, rozměr 15 x 15 cm

Fatra perforace

Alena Kučerová  - Fatra perforace

Cena: 12500
Aktuální cena: 12500

tisk z perforovaného plechu, rok 1969, signováno PD, dole věnování, vzadu razítko sbírky, rozměr 51,5 x 76 cm, volný list