Přehled uměleckých děl v aukci  Desátá aukce

Dovolujeme si Vás pozvat na desátou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 2-4.10.2017 s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.

Krajina

Eduard Tomek  - Krajina

Cena: 850
Aktuální cena: 850

akvarel, papír, signováno PD, vzadu pozůstalostní razítko, rozměr 35,5 x 47,5 cm, volný list

Madona

Josef Váchal  - Madona

Cena: 13800
Aktuální cena: 13800

barevný dřevoryt, rok 1912, signováno PD, rozměr 21,5 x 21 cm, volný list

Máj

Vladimír Komárek  - Máj

Cena: 7900
Aktuální cena: 7900

7x ručně kolorovaná suchá jehla, rok 1980, všechny signovány, věnování Otto Kučerovi, vydáno 170 výtisků, rozměr 7x 21 x 22 cm, volné listy

K.H.Mácha

Jan Zrzavý  - K.H.Mácha

Cena: 18000
Aktuální cena: 18000

litografie, rok 1940, signováno PD, soupis Dvořák č. 22, rozměr 33 x 28 cm, volný list

Kompozice

Miloš Urbásek  - Kompozice

Cena: 6000
Aktuální cena: 6000

serigrafie, signováno PD, číslováno 20/90, rok 1975, rozměr 76 x 56 cm, volný list

K.Toman - Měsíce

Jiří John  - K.Toman - Měsíce

Cena: 5800
Aktuální cena: 5800

suchá jehla, ze souboru Měsíce, signováno PD Jiří John, rok 1970, rozměr 14,5 x 11,5 cm, vystaveno Praha 2013, rámováno