Přehled uměleckých děl v aukci  Desátá aukce

Dovolujeme si Vás pozvat na desátou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 2-4.10.2017 s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.

Josef Istler  - Bez názvu

4x lept, rok 1994-96, každý list signován, rozměr cca. 4x 12 x 8 cm, volné listy

Hra - Hlava

Josef Tockstein  - Hra - Hlava

Cena: 2200
Aktuální cena: 2200

oboustranná malba, olej, tempera, sololit, signováno PD monogramem, pozůstalostní razítko s číslem, rozměr 22,5 x 35,5 cm

Akt

Oldřich Kulhánek  - Akt

Cena: 2000

litografie, rok 1989, signováno DU, rozměr 21,5 x 14,5 cm, rám

Fáza úsmevu

Albín Brunovský  - Fáza úsmevu

lept, rok 1974, signováno DU, číslováno 67/200, rozměr 5,5 x 3,7 cm, soupis Brunovský č. 398, rám

Triptych

Oldřich Kulhánek  - Triptych

Cena: 7900
Aktuální cena: 7900

litografie autorů: Oldřich Kulhánek, Ladislav Kuklík, Pavel Roučka, rok 1984, všichni autoři signováni DU, číslováno 35/150, rozměr 48,5 x 38 cm, rám

Objekt

Milan Coufal  - Objekt

Cena: 350
Aktuální cena: 350

socha, čedič, železo, rok 2014, rozměr v.14 cm š. 19 cm

Figura

František Gross  - Figura

Cena: 300
Aktuální cena: 300

litografie, rok 1974-83, signováno PD, náklad 200 kusů, rozměr 17 x 12 cm, volný list, soupis č. 466