Přehled uměleckých děl v aukci  Desátá aukce

Dovolujeme si Vás pozvat na desátou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 2-4.10.2017 s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.

Svatba

Eduard Tomek  - Svatba

pastel, akvarel, papír, rok 1972, signováno PD, rozměr 45 x 33 cm, volný list

Prosba

Bohumil Kubišta  - Prosba

Cena: 4500

monografie o malíři Bohumilu Kubištovi, součástí monografie je dřevoryt, rok 1918, rozměr 24,5 x 15,5 cm

Doutnání podzimu

Jiří John  - Doutnání podzimu

Cena: 4200
Aktuální cena: 4950

suchá jehla, rok 1967, signováno PD, číslováno 14/20, rozměr 12 x 9 cm, rámováno, vystaveno Praha 2013