Přehled uměleckých děl v aukci  Desátá aukce

Dovolujeme si Vás pozvat na desátou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 2-4.10.2017 s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.

Květ

Karel Valter  - Květ

lept, rok 1986, signováno DU, rozměr 14,4 x 10,3 cm, volný list

Má vlast  VI.

Karel Demel  - Má vlast VI.

kombinovaná technika, signováno PD, vydala Lyra Pragensis 1984, č.149/170, rozměr 21,5 x 19,5 cm, volný list

Postavy

Jiří Anderle  - Postavy

kombinovaná technika, rok 1998, signováno DU, číslováno 58/100, vydala Galerie Vltavín u příležitosti výstavy "Jiří Anderle-Pradávno", rozměr 20 x 14 cm, rámováno

Linie

Zdeněk Sýkora  - Linie

Cena: 12000
Aktuální cena: 12000

serigrafie, signováno PD, číslováno 41/100, rozměr 19 x 19 cm, volný list

Figura I.

František Gross  - Figura I.

litografie, rok 1980, signováno PD, číslováno 12/100, rozměr 24,5 x 16,5 cm, volný list, soupis grafiky č. 422