Přehled uměleckých děl v aukci  Desátá aukce

Dovolujeme si Vás pozvat na desátou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 2-4.10.2017 s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.

Pythagoras

Josef Istler  - Pythagoras

litografie, rok 1988, signováno PD, aut. tisk, rozměr 33,5 x 24 cm, volný list

Karel Vaca  - Bez názvu

Cena: 800

litografie, rok 1971, signováno DU, číslováno 3/100, vystaveno Praha 2010, rám

Stín

Olbram Zoubek  - Stín

reliéfní tisk, rok 1975, signováno PD, autorský tisk, rozměr 34,5 x 25 cm, rám

La Plume

Alfons Mucha  - La Plume

litografie, titulní strana časopisu + časopis, rok 1899, značeno v kameni, rozměr 24 x 17,5 cm