Aukční historie uměleckých děl  Šestá aukce

Vítáme Vás na šesté aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do šesté aukce s ukončením 10-12.10.2016, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA od 19.10.2016, aukce bude zahájena 7.9.2016

Zátiší

Zdeněk Sklenář  - Zátiší

Cena: 5900
Aktuální cena: 5900

litografie, rok 1976, signováno DU, číslováno 29/100, rozměr 25 x 39,5 cm, vystaveno Praha 2015, rámováno

Chodec

Václav Tikal  - Chodec

Cena: 5000
Aktuální cena: 5000

litografie, rok 1957, signováno PD, rozměr 36 x 24 cm, volný list

Cirkus v noci

Tomáš Bím  - Cirkus v noci

litografie, rok 1978, signováno PD, aut. tisk, rozměr 35 x 27,5 cm, pasparta

Koupel

Eduard Tomek  - Koupel

akvarel, papír, rok 1968, signováno PD, rozměr 37 x 27,5 cm, dílo z pozůstalosti autora, volný list