Clown - Liliputan

František Tichý  - Clown - Liliputan

Cena: 12000
Aktuální cena: 32100

litografie, rok 1958, signováno DU, číslováno 73/200, soupis grafického díla František Dvořák str. 30 č. 296, rozměr 52 x 21,5 cm, rámováno Brůžek

Zebry

Victor Vasarely  - Zebry

Cena: 15000
Aktuální cena: 21000

litografie, papír japan, rok 1984, signováno PD, aut. tisk, rozměr 40 x 50,5 cm, volný list

Koule

Jaroslav Válek  - Koule

Cena: 950
Aktuální cena: 950

leptaná ocel na skleněném podstavci, značeno, rozměr 10 x 10 cm

Kamil Lhoták - Cycles Alcyon

Kamil Lhoták  - Cycles Alcyon

Cena: 15000
Aktuální cena: 47000

litografie, rok 1979, signováno PD, číslováno 25/65, rozměr 47 x 58,5 cm, rámováno Brůžek

Hurá

Oldřich Kulhánek  - Hurá

Cena: 7800
Aktuální cena: 7800

lept, rok 1968, signováno PD, číslováno 11/30, rozměr 22,5 x 40 cm, volný list

Setkání

František Gross  - Setkání

Cena: 3500
Aktuální cena: 3500

litografie, rok 1981, signováno PD, číslováno 22/50, rozměr 66 x 50 cm, volný list, soupis č. 435

Muž s koněm

Josef Jíra  - Muž s koněm

Cena: 800

1x linoryt, signováno PD, rozměr 12,5 x 16,5 cm, 1x litografie, signováno PD, rozměr 10 x 13 cm, volné listy