Loďka

Jan Hísek  - Loďka

Cena: 950
Aktuální cena: 950

mezzotinta, rok 2006, signováno PD, číslováno 28/55, rozměr 7,5 x 10 cm, volný list

Poupě

Ladislav Zívr  - Poupě

Cena: 22000
Aktuální cena: 22000

socha, pálená hlína, rok 1969, rozměr 20 x 7,5 cm, dole popis

Flora

Ota Janeček  - Flora

Cena: 45000
Aktuální cena: 185000

olej, plátno, rok 1960, signováno LD, rozměr 27,5 x 36 cm, rám, vystaveno Praha 2017, číslo katalogu 9056, vzadu razítko Národní galerie

Kayserberg

Adolf Born  - Kayserberg

Cena: 5500
Aktuální cena: 8500

litografie, signováno PD, číslováno 36/300, rozměr 28 x 38 cm, volný list

Hradčany

Tavík František Šimon  - Hradčany

Cena: 2100
Aktuální cena: 2100

měkký kryt, akvatinta, rok 1916, signováno PD, rozměr 14,5 x 16 cm, soupis gragiky Novák č. 268, volný list