Motýl

Anna Khunová  - Motýl

Cena: 250
Aktuální cena: 250

lept, signováno PD, číslováno 123/200, rozměr 18,5 x 12 cm, volný list, vydala Lyra Pragensis

Kytice

Václav Špála  - Kytice

Cena: 5000
Aktuální cena: 5000

litografie, rok 1930, signováno PD, rozměr 50 x 40 cm, rám, vydal S.V.U. Mánes

Berenice

Karel Nepraš  - Berenice

Cena: 4200
Aktuální cena: 4200

suchá jehla, rok 1963, signováno PD, rozměr 26,5 x 18 cm, volný list

Ulice - Žena

Josef Tockstein  - Ulice - Žena

oboustranná malba, olej, sololit, signováno PD monogramem, rozměr 17 x 24 cm, vzadu pozůstalostní razítko č. 0326

Jsem jako motýl

Jan Saudek  - Jsem jako motýl

Cena: 2200
Aktuální cena: 3200

báseň s originální kresbou od Jana Saudka, tuš, tužka, akvarel, papír, signováno DU "JAN", rozměr 30 x 23 cm, volný list

Válečník I.

František Gross  - Válečník I.

Cena: 4100
Aktuální cena: 5100

litografie, rok 1971, signováno PD, číslováno 27/31, rozměr 41,5 x 57,5 cm, volný list, soupis str. 144 č. 353

Zvířátka a přátelé

Adolf Born  - Zvířátka a přátelé

Cena: 12000
Aktuální cena: 15500

originální kresba tužkou, papír, rok 1986, signováno PD, rozměr 14 x 24 cm, volný list, přímý dar autora