Fatra perforace

Alena Kučerová  - Fatra perforace

Cena: 12500
Aktuální cena: 16500

tisk z perforovaného plechu, rok 1969, signováno PD, dole věnování, vzadu razítko sbírky, rozměr 51,5 x 76 cm, volný list

Torzo

Olbram Zoubek  - Torzo

Cena: 3500
Aktuální cena: 29000

reliéf, olovo, cín, zlaceno, značeno vzadu, rozměr 15 x 15 cm

Madame Favart

Jiří Anderle  - Madame Favart

Cena: 7500
Aktuální cena: 10000

suchá jehla, lept, rok 1980, signováno DU, číslováno 51/70, rozměr 50 x 66 cm, volný list

Reminiscence

Josef Istler  - Reminiscence

Cena: 7500
Aktuální cena: 7500

pět původních leptů s verši Zdeňka Lorence vydal k výtvarníkovým sedmdesátinám dr. Ivan Hrdina v počtu 200 neprodejných výtisků, rok 1989, každý list signován, soubor obsahuje i signaturu Z. Lorence, číslováno 106/200, rozměr 5x 17,5 x 12 cm

Tušený úsvit

Bohuslav Reynek  - Tušený úsvit

Aktuální cena: 2700

sbírka veršů Suzanne Renaud, přeložil Jan M. Tomeš, součástí sbírky jsou dva grafické listy Bohuslava Reynka, tištěné z původních desek Milanem Dřímalem, rok 1981, rozměr 10 x 13 cm a 13 x 9 cm

Marilyn Monroe

Andy Warhol  - Marilyn Monroe

Cena: 4900
Aktuální cena: 8000

serigrafie, v soupisu Graphic prints pod č. 11.22, Edice: Sunday B. Morning, rozměr 91,4 x 91,4 cm, volný list

Proměny pana Hadlíze

Ladislav Novák  - Proměny pana Hadlíze

edice poezie sv. 7 s originálním akvarelem Ladislava Nováka, rok 1995, signováno DU, číslováno 9/32, rozměr akvarelu 14 x 9,5 cm

Stud

Jan Saudek  - Stud

Cena: 14000
Aktuální cena: 25000

kolorovaná fotografie, rok 1985, signováno PD, rozměr 36,5 x 27,5 cm, rám