Přehled uměleckých děl v aukci

Pythagoras

Josef Istler  - Pythagoras

litografie, rok 1988, signováno PD, aut. tisk, rozměr 33,5 x 24 cm, volný list

Karel Vaca  - Bez názvu

Cena: 800

litografie, rok 1971, signováno DU, číslováno 3/100, vystaveno Praha 2010, rám

Stín

Olbram Zoubek  - Stín

reliéfní tisk, rok 1975, signováno PD, autorský tisk, rozměr 34,5 x 25 cm, rám

La Plume

Alfons Mucha  - La Plume

litografie, titulní strana časopisu + časopis, rok 1899, značeno v kameni, rozměr 24 x 17,5 cm