Přehled uměleckých děl v aukci

Vladimír Komárek  - Bez názvu

Cena: 850
Aktuální cena: 850

konvolut 9x dřevoryt, každý signován, různé rozměry cca. 6 x 7 cm až 14,5 x 10 cm, volné listy

Madona

Jaroslav Šerých  - Madona

suchá jehla, lept, rok 1997, signováno PD, rozměr 29 x 19,5 cm, volný list

Strom

Vojtěch Preissig  - Strom

Cena: 4900
Aktuální cena: 4900

akvatinta, zkušební tisk, Waldesova obrazárna č. 915c, rozměr 17 x 29,5 cm, volný list

Blesk

Aleš Lamr  - Blesk

Cena: 1700
Aktuální cena: 1700

litografie, rok 1990, signováno PD, číslováno 56/80, rozměr 32 x 43 cm, volný list

Bolest

Karel Laštovka  - Bolest

Cena: 1900

litografie, rok 1968, signováno PD, číslováno 40/50, rozměr 66 x 48 cm, volný list